Pečetidlo Mašlička

Neohodnoceno
Značka: Artmagico

Pečetidlo s motivem Mandaly ozdobí každou obálku a dodá ji nádech elegance. Objevte kouzlo pečetění a využijte pečetě jako ozdobu na cokoliv od obálek, svatebních oznámení, ozdob vánočních dárků, ale i spousty dalšího. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 384
269 Kč
Pečetidlo Mašlička
Neohodnoceno
Značka: Artmagico
pečetidlo s motivem mašle Artmagico
Novinka

  • autorské pečetidlo s motivem Mašličky
  • dřevěná vyměnitelná rukojeť v různých barevných variantách
  • šířka pečetidla (raznice) je 25 mm
  • vyrobeno z mosazi
  • ideální pro zdobení obálek, svatebních oznámení, dekorace a další
  • baleno v černé dárkové krabičce s logem Artmagico
  • k pečetění kromě pečetidla potřebujete také pečetící vosky, jejichž sortiment nabízíme pod značkou Artmagico také

Pečetidlo Mašlička

Objevujte kouzlo pečetění a vraťte se s námi zpět do minulosti, kdy každé psaní bylo zdobeno touto elegantní technikou. Pečetidlo má mosaznou hlavu s vyraženým motivem květiny a je doplněno dřevěnou rukojetí v různých barevných variantách. 

Snímek obrazovky 2023-03-06 v 17.07.46

Jak na pečetění?

Pečetění není složité, potřebujete k němu pouze razidlo (pečetidlo) a vosk vhodný k pečetění. Jedná se o speciální vosk, který roztavíte nad plamenem svíčky a následně vylijete na vámi určené místo Po pár sekundách na něj přiložíte pečetidlo. Vyčkejte půl minutky dokud není vosk zcela ztuhlý a pečetidlo můžete odstranit. K pečetění můžete využít i doplňky jako jsou stojánky, míchátka a další. Pečetě můžete dozdobit i uschlou květinou nebo plátky zlaté folie, která vytváří v taveném vosku krásné efekty. 

Jak na kulatou pečeť?

Pokud chcete vytvořit skutečně kulatou pečeť nenechávejte vosk nad plamenem příliš dlouho. Příliš přetavený vosk se rozlije do všech stran a u pečetě nedocílíte jednolitých okrajů. Po nanesení na obálku nebo jakýkoliv jiný materiál vyčkejte pár sekund a až následně přiložte pečetidlo a to rovnoměrně po celé šíři razidla přesně do prostřed vylitého vosku.

Upozornění

Při práci s voskem dbejte zvýšené opatrnosti. Vosk je při tavení horký a je možné se snadno zranit.