Dual pen

Akrylové fixy dual pen - kombinují 2 velikosti hrotů v jednom peru. Zatímco na jedné straně naleznete hrot o šíři hrotu 2-3 mm, který se výtečně hodí na větší plochy, vybarvování nebo podklady, tak na straně druhé na Vás čeká extra jemný hrot o šířce 0,7 mm, díky kterému Vaši tvorbu doplníte o perfektní detaily. 

S akrylovými fixy dual pen nepotřebujete žádné jiné velikosti, máte vše v jednom a stále při ruce.

Akrylové fixy dual pen od rodinné firmy Artmagico se nabízí ve zvýhodněné sadě po 30 kusech, která obsahuje navíc jednu bílou a černou fixu. Také máte možnost dokoupit si fixy i jednotlivě po kusech. Jestliže Vám tedy nějaká barva dojde, nemusíte kupovat celé balení!

Velkou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů jako je papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších. Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi - barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný i odolný proti slunečnímu záření, barvy tedy zůstávají stále jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Fixy mají vyměnitelné oba hroty. Druhá strana hrotu není určena k malování, ale k průtoku barvy z fixy, při jejím zničení, nebo obroušení může být mechanismus fixy narušen. 

Akrylové fixy dual pen doporučujeme skladovat vleže.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

39989
139989

Značky

Položek k zobrazení: 4