Dual pen

Akrylové fixy dual pen - kombinují 2 velikosti hrotů v jednom peru. Zatímco na jedné straně naleznete hrot o šíři hrotu 2-3 mm, který se výtečně hodí na velké plochy, vybarvování nebo podklady, tak na straně druhé na Vás čeká extra jemný hrot o šířce 0,7 mm, díky kterému Vaši tvorbu doplníte o perfektní detaily. 

S akrylovými fixy dual pen nepotřebujete žádné jiné velikosti, máte vše v jednom a stále při ruce.

Akrylové fixy dual pen od rodinné firmy Artmagico se nabízí ve zvýhodněné sadě po 30 kusech, která obsahuje navíc jednu bílou a černou fixu, ale máte možnost dokoupit si fixy i jednotlivě, pokud Vám tedy nějaká barva dojde, nemusíte kupovat celé balení. 

Velikou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů jako je papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších. Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi - barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný i odolný proti slunečnímu záření, barvy tedy zůstávají stále jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Fixy mají vyměnitelný hrot. Druhá strana hrotu není určena k malování, ale k průtoku barvy z fixy, při jejím zničení, nebo obroušení může být mechanismus fixy narušen. 

Akrylové fixy se středním hrotem doporučujeme skladovat v leže.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

39929
139929
Artmagico Akrylový fix DUAL se dvěma hroty
Tip
929 Kč
Kód: 209