XL

Akrylové fixy Artmagico PREMIUM XL jsou extra silné fixy s hrotem o šíři 10 mm s ostrými hranami, kterými zvládnete udělat i tenkou linku. Artmagico XL patří do ruky všem umělcům, kteří malují velké formáty, tvůrcům graffity nebo milovníkům mix medií. 

Popisovače XL umožňuje kresbu jak tenčích křivek, tak vybarvování opravdu velkých ploch. Díky příjemnému tvaru fixy se hodí jak pro profesionály, tak pro umělecké nadšence. Fixy obsahují mimořádně kvalitní akrylové barvy s výjimečnými krycími vlastnostmi, které jsou po zaschnutí voděodolné a světlo stálé. 

Nabízí se ve 12 barevných odstínech. 

Velkou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů jako je papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších. Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi - barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný i odolný proti slunečnímu záření, barvy tedy zůstávají stále jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Akrylové fixy doporučujeme skladovat vleže.

POZOR: Fixy jsou určené profesionálům, při špatné manipulaci je možné se s fixy snadno ušpinit. Fixy je nutné protřepávat hrotem nahoru, jinak hrozí vytékání barvy okolo hrotu. 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Cena

6970
16970

Značky

Položek k zobrazení: 1