Linery a Pera

Objevte všestrannost černých detailních linerů značky Artmagico, které jsou vynikajícím nástrojem pro kreslení, psaní, kaligrafii a mnoho dalších kreativních aktivit. Díky jejich precizním designu snadno vytvoříte jemné a přesné tahy, ať už se věnujete detailnímu kreslení, psaní nebo zdobení. Naše Artmagico detailní linery mají vysokou pigmentaci a odolnost, takže vaše umělecká díla budou vynikat nejen vzhledem, ale také trvanlivostí. Ponořte se do světa kreativity s černými detailními linery značky Artmagico a nechte svou fantazii volný průběh.

Detailní pera nebo také fine linery jsou pera určená pro profesionály i nadšené umělce ke kresbě nejrůznějších detailů a psaní. Jejich využití je široké od malování komiksů, přes kaligrafii, až po detailní práci architektů. Linery patří do základní výbavy každého milovníka zápisků, diářů nebo bullet journalu. Dlouhý železný hrot ulehčuje práci při použití s různými šablonami.

Fine linery Artmagico obsahují Super ink, který zaručuje světlostálost a po zaschnutí i voděodolnost. Jedná se o univerzální psací nástroj, který nesmí chybět ve výbavě žádného umělce.

Nevyhovuje Vám pevný hrot? Vyzkoušejte kaligrafická pera Calligraphy Brush Pen Artmagico určené pro krasopis, která obsahují pružný štětcový hrot, jenž se skvěle přizpůsobí tlaku ruky. S kaligrafickými brush peny Artmagico si snadno a rychle osvojíte techniku krasopsaní. Inkoust se nerozpíjí a je perfektní k tvorbě na papír. 

Kaligrafické brush peny Artmagico patří do ruky každému, kdo rád píše a užívá si každý tah pera. Brus peny nabízíme také s velkými hroty a akrylovým inkoustem PREMIUM, které se hodí pro větší písmo i malbu. Jejich nabídku najdete zde

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Cena

2833
12833

Značky

Položek k zobrazení: 6
Artmagico Calligraphy Brush pen Fine | 80029
33 Kč
Kód: 372
Artmagico Calligraphy Brush pen Medium | 80012
33 Kč
Kód: 373
Artmagico Fine line drawing pen 0,05 mm | 80005
28 Kč
Kód: 368
Artmagico Fine line drawing pen 0,1 mm | 80005
28 Kč
Kód: 369
Artmagico Fine line drawing pen 0,3 mm | 80005
28 Kč
Kód: 370
Artmagico Fine line drawing pen 0,5 mm | 80005
28 Kč
Kód: 371