Brush pens

Brush peny Artmagico patří k nejkvalitnějším produktům na trhu. Brush pen spojuje výhody dvou nejoblíbenějších malířských nástrojů - fixu a štětce. Praktičnost fixy doplňuje pružný hrot, který se zcela přizpůsobí tlaku ruky. Štětcový hrot je vysoce přizpůsobivý a díky němu zvládnete vytvořit různé tloušťky linky od 1 - 3 mm. Linka se mění od jemné po silnou vždy v závislosti na tlaku, který je vyvíjený na hrot fixy.

Brush peny využijete při kaligrafii, letteringu, psaní, malování, scrapbookingu, ale i obyčejnému vybarvování omalovánek. Jde o multifunkční umělecký nástroj.

Akrylové popisovače brush pen se nabízí ve zvýhodněných sadách po 20 kusech, a to balení v základních odstínech a dále balení v metalických odstínech. Také máte možnost dokoupit si brush peny i jednotlivě po kusech v 25 variantách (20 základních barev a 5 metalických barev). Jestliže Vám tedy nějaká barva dojde, nemusíte kupovat celé balení!

Velkou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů jako je papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších. Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi - barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný i odolný proti slunečnímu záření, barvy tedy zůstávají stále jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Akrylové brush peny doporučujeme skladovat vleže.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

37599
137599

Značky

Položek k zobrazení: 4
Artmagico Brush pens 20 ks metalické odstíny | 80340
Tip
Kód: 230
Artmagico Brush pens fixy akrylové
Novinka
Kód: 448/BLA
Artmagico Brush pens sada 20 ks | 80456
Tip
599 Kč
Kód: 376