Pouring média a laky

Vítejte v kategorii Pouring Medium a Akrylový Lak, kde naleznete vše potřebné pro vytvoření a ochranu vašich úžasných uměleckých děl. Tato kategorie je speciálně navržena pro umělce, kteří chtějí dosáhnout plynulých efektů a chránit své hotové projekty před vnějšími vlivy od značky Artmagico

Pouring Medium

Pouring medium od Artmagico je klíčový nástroj pro všechny milovníky fluid art. Pomáhá optimalizovat konzistenci akrylové barvy, čímž umožňuje vytvořit hladké a rovnoměrné vrstvy bez praskání nebo krakelování. S naším pouring medium můžete snadno dosáhnout profesionálních výsledků, které budou vypadat skvěle na každém plátně.

Akrylový Lak

Akrylový lak je nezbytný pro ochranu a zkrášlení vašich hotových uměleckých děl. Nabízíme vysoce kvalitní laky, které chrání vaše díla před prachem, vlhkostí a UV zářením. Naše laky jsou snadno aplikovatelné, rychle schnou a poskytují dlouhotrvající ochranu a lesk, což zajistí, že vaše díla budou vypadat skvěle po dlouhou dobu.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Cena

80149
180149

Značky

Položek k zobrazení: 2
serial fotky na blog
Novinka Tip
80 Kč
Kód: 81936
Pouring medium Artmagico
Novinka Tip
149 Kč
Kód: 81929

Prozkoumejte další kategorie produktů značky Artmagico a najděte vše potřebné pro vaše umělecké projekty. Pusťte se do tvorby s jistotou, že máte k dispozici ty nejlepší nástroje pro úspěch!