Akrylové fixy

Akrylové fixy 

Akrylové fixy jsou produktem, při jehož výrobě se používá relativně nová technologie využívající akrylové barvy na vodní bázi. Díky snadné aplikaci a specifickým vlastnostem, jsou akrylové fixy stále více populární.

Hlavní výhodou akrylových fix je jejich schopnost malovat na všechny materiály (papír, plast, dřevo, kámen, porcelán, sklo a další). Fixka pokryje povrch tenkou, ale velmi hustou barvou, která je světlo stálá a voděodolná. Neprůhledný inkoust je chemicky stabilní a rychleschnoucí, bez zápachu, netoxický, ekologický a permanentní na porézních površích.

Akrylová pera se skládají z následujících částí: plastové tělo vč. víčka, pumpovací mechanismus, díky kterému se barva dostane ven z pera, kulička, která při pohybu v těle pera mísí barvu, pojivo na vodní báziakrylový inkoust a hrot

Při výběru pera klademe největší důraz právě na výběr hrotu. Hroty se liší nejen tvarem a tloušťkou, ale i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny (plast nebo tyčinka z porézního vlákna).

Fixy jsou výborným doplňkem nebo náhradou akrylových barev. Při jejich používání není nutné vlastnit paletu a štětce, jelikož se dají snadno míchat přímo na daném povrchu.

Stránka 1 z 3 - 42 položek celkem

Cena

25989
125989

Značky

Položek k zobrazení: 42
Návrh bez názvu (1) Kód: 221
Nahoru
Další produkty