Akrylové fixy

Akrylové fixy 

Akrylové fixy jsou produktem, při jehož výrobě se používá relativně nová technologie využívající akrylové barvy na vodní bázi. Díky snadné aplikaci a specifickým vlastnostem jsou stále více populární.

Hlavní výhodou akrylových fix je jejich schopnost malovat na všechny materiály (papír, plast, dřevo, kámen, porcelán, sklo a další). Fixka pokryje povrch tenkou, ale velmi hustou barvou, která je světlostálá a voděodolná. Neprůhledný inkoust je chemicky stabilní a rychleschnoucí, bez zápachu, netoxický, ekologický a permanentní na porézních površích.

Akrylová pera se skládají z následujících částí: plastové tělo, pumpovací mechanismus, díky kterému se barva dostane ven z pera, kulička, která při pohybu v těle pera mísí barvu, akrylový inkoust a hrot

Při výběru pera klademe největší důraz právě na výběr hrotu. Hroty se liší nejen tvarem a tloušťkou, ale i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny (plast nebo tyčinka z porézního vlákna).

Fixy jsou výborným doplňkem nebo náhradou akrylových barev. Při jejich používání není nutné vlastnit paletu a štětce, jelikož se dají snadno míchat přímo na daném povrchu.

Stránka 1 z 2 - 22 položek celkem
Artmagico Akrylový fix DUAL se dvěma hroty
Novinka Tip
870 Kč
Kód: 209
Artmagico Akrylový fix s jemným hrotem - METALICKÉ
Novinka
163 Kč
Kód: 343
Návrh bez názvu (1)
Novinka
559 Kč
Kód: 221
Artmagico akrylový popisovač 5 kusů bílá 0,7 mm
Tip
120 Kč
Kód: 273
Artmagico akrylový popisovač 5 kusů černá 0,7 mm
Tip
120 Kč
Kód: 274
Artmagico akrylový popisovač bílá 0,7 mm
32 Kč
Kód: 276
Artmagico akrylový popisovač bílá 2-3 mm
32 Kč
Kód: 279
Artmagico akrylový popisovač černá 0,7 mm
32 Kč
Kód: 277
Artmagico akrylový popisovač černá 2-3 mm
32 Kč
Kód: 278
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení