O nás

IMG_2688

Jsme česká rodinná firma založená v roce 2021, která nabízí výtvarné potřeby pro všechny nadané umělce – profesionály i amatéry.

Naším cílem je nabízet kvalitní produkty, které uspokojí náročného klienta, avšak za ceny, které nenaruší napnutý rodinný rozpočet v této složité době. Při výběru našich dodavatelů si dáváme záležet na tom, aby produkt uspokojil toho nejnáročnějšího zákazníka, proto je testujeme a vybíráme velmi důkladně před tím, než Vám je nabídneme.  

Naše značka má za cíl najít kreativní duši v každém z nás a pomoci ji rozvíjet nejen díky nabídce kvalitních a uživatelsky přívětivých výrobků, ale také díky podpoře, návodům a inspirací, kterou budeme sdílet zde i na sociálních sítích.

Častým dotazem je proč vlastně Artmagico vzniklo? Míša od malička ráda maluje, navštěvovala výtvarné kroužky s umělci, kteří ji velmi inspirovali v její tvorbě, nikdy však svoje výtvory neoznačila jako umění, pouze koníček při kterém zrelaxovala od školy, práce a nyní od mateřských povinností a chodu domácnosti. Jednou s naším malým synkem vyrazila na procházku a po cestě objevila kamínek – malý červený s nápisem “Všechno bude v  pořádku”. Jelikož jsme v té době nevěděli o co se jedná, kamínek vyfotila kamarádkám, které ji zasvětili do “putovních kamínků”, aktuálnímu hitu nejen v České republice. Nebyla by to Míša, kdyby se nerozhodla s naším prďolou něco také nenakreslit, jenže ceny za akrylové fixy se jí zdály přemrštěné a tak zasedla k internetu a podle 4000 kladných referencí objednala fixy, po měsíci dorazily fixy, z kterých se jí chtělo brečet, vůbec nekryly a byly vhodné tak k malování na papír pro syna a to za ně utratila také několik stovek korun. Nadávala, že už se nediví, že spousta lidí kamínky jen sbírá, protože utrácet ty částky je fakt šílenost. V tu chvíli mi jí bylo líto a prohodil jsem: ”když si myslíš, že to zvládneš líp a levněji tak to zkus dělat sama.” V podstatě jsem to ani nedořekl a Míša už měla nasazenou rukavici, kterou jsem nechtíc vhodil do imaginárního ringu. Obepsala po světě stovky firem nabízející výtvarné produkty a naobjednala desítky různých typů  akrylových fix a barev. Čím více se do toho dostávala, tím více se nadchla myšlenkou nenabízet pouze fixy na kamínky, ale založit celou značku nabízející moderní, vysoce kvalitní, netoxické a cenově dostupné umělecké materiály a vytvořit tak značku, která dovolí najít kreativní potenciál v každém z nás. Zároveň se snažíme myslet na životní prostředí a proto naše produkty nejsou balené v přebytečných plastech a volíme co nejekologičtější a znovupoužitelné balení.

Naše mise

Našim cílem je najít a podporovat kreativního ducha uloženého v každém z nás a pomoci najít potenciál, který v sobě neseme a ani o něm nevíme. Kreslení a malování je dlouhodobě uznávaný lék proti stresu a napětí. Malování dovoluje člověku zrelaxovat ať už vytvoří umělecké dílo nebo jen pár čar. Samotný proces malby má blahodárné účinky, pokud se k tomu přidá výsledek, s kterým je malíř spokojen a navíc jej někdo pochválí, stane se pro něj nábojem v další práci a zdokonalování. 

V současné době má velká část populace (nejen dětí)  problém s tím, že nemá záliby a koníčky a většinu času tráví před televizí nebo pohledem do mobilního telefonu. My v Artmagicu nabízíme moderní produkty, díky, kterým i můžou i od nezkušeného malíře vznikat krásná díla. Chceme inspirovat všechny skryté umělce, aby vzaly do ruky barvy, fixy, nebo tužky a ukázali co v nich ve skutečnosti je. Protože umění je magie a zvládne velké divy.

Podporujeme potřebné

Jsme firma, ale jsme také rodina a proto se nás velmi dotýkají smutné příběhy rodin, které potkají těžké osudy. Vzhledem k tomu, že nám osudy těchto rodin nejsou lhostejné domluvili jsme se ještě před spuštěním naší značky na finanční podpoře Nadačního fondu Šance onkoláčkům a z každého našeho prodaného produktu pošleme část z tržby na jejich účet. 

Tato organizace vznikla v roce 2014 se záměrem materiálně a finančně pomáhat dětem s vrozenými vadami, s onkologickým nebo jiným závažným onemocněním a 2 roky po jejím ukončení. Věříme, že, budete mít radost nejen z našich produktů, ale i z toho, že jejich zakoupením přispějeme na dobrou věc.

V případě, že se budete chtít k podpoře také připojit níže přikládáme link na jejich webové stránky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení