Střední hrot

Sady akrylových popisovačů se středním hrotem vytváří linku o šíři 2-3 mm v závislosti na tom, v jakém úhlu s fixou malujete. Tyto fixy jsou perfektní pro použití na větších plochách, pro tvorbu podkladů a k vybarvování. Skvěle se hodí při malbě na plátno, oblečení, ale i na další materiály, například kámen. 

Hrot těchto fixek je v podstatě tyčinkou z porézního vlákna. Není tak tvrdý, jako u fix s extra jemným hrotem (u těch je vyrobený z plastu), díky čemuž z pera neodstřikuje barva ani při použití na velmi nerovném povrchu.

Fixy mají vyměnitelný hrot. Druhá strana hrotu není určena k malování, ale k průtoku barvy z fixy. Při jejím zničení nebo obroušení může být mechanismus celé fixy narušen. 

Velkou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů (papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších). Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi. Barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný a světlo stálý, barvy tedy zůstávají jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Pro práci s detaily doporučujeme současně přikoupit fixy s extra jemným hrotem, které Vaši výbavu kompletně doplní.

Akrylové fixy se středním hrotem doporučujeme skladovat vleže.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Cena

33589
133589

Značky

Položek k zobrazení: 6