Jemný hrot

Sady akrylových popisovačů s jemným hrotem jsou zlatou střední cestou pro ty, kdo hledají pero, které zvládne jak vybarvování, tak i tenčí linku. Linka tvořená fixem s jemným hrotem má tloušťku zhruba 1mm

Hrot těchto fixek je v podstatě tyčinkou z porézního vlákna. Není tak tvrdý, jako u fix s extra jemným hrotem (u těch je vyrobený z plastu), díky čemuž z pera neodstřikuje barva ani při použití na velmi nerovném povrchu.

Fixy mají vyměnitelný hrot. Druhá strana hrotu není určena k malování, ale k průtoku barvy z fixy. Při jejím zničení nebo obroušení může být mechanismus celé fixy narušen. 

Velkou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů (papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších). Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi. Barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný a světlo stálý, barvy tedy zůstávají jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Je-li Vaším cílem preciznější práce s více detaily, doporučujeme použít také fixy s extra jemným hrotem. 

Akrylové fixy s jemným hrotem doporučujeme skladovat vleže.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Cena

33979
133979

Značky

Položek k zobrazení: 6