Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico PREMIUM jemný hrot 1 mm

2 hodnocení
Značka: Artmagico

Nahradní hroty pro akrylové fixy řady Artmagico PREMIUM s jemným hrotem o šíři 1 mm. Záchrana pro akrylové fixy, které byste mohli vyhodit dostanou nový život.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 313
59 Kč
Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico PREMIUM jemný hrot 1 mm
2 hodnocení
Značka: Artmagico
5,0 2 hodnocení

  • Náhradní hroty pro akrylové popisovače řády Artmagico PREMIUM o šíři 1 mm.
  • Hroty jsou použitelné i pro jiné značky akrylových fix
  • 10 kusů v balení
  • Baleno v jednoduchém plastovém sáčku
  • Návod na výměnu hrotu: Původní hrot jemně očistěte ubrouskem, následně vytáhněte - u některých fixů je potřeba větší síla, pokud Vám hrot nepůjde vytáhnout, použijte k jeho vytažení pinzetu. Následně zasuňte hrot nový a aktivujte jako při prvním použití fixy. 

Náhradní hroty pro akrylové fixy Artmagico PREMIUM jemný hrot 1 mm

Náhradní hroty jsou záchranou pro akrylové fixy. Velkou výhodou akrylových fixů je, že rychle schnou. Tato výhoda však často vede k tomu, že hroty můžou zaschnout a zkrátka nepíšou. Pokud se Vám stane, že fixy zaschnou, nebo barva protéká kolem hrotu, nevěšte hlavu. Pomoc je jednoduchá. Hrot v první řadě vyzkoušejte očistit - vyjměte hrot z fixy, opláchněte v teplé vodě a v prstech prolněte tak, aby se barva dostala z hrotů ven, u plastových hrotů můžete hrot také profouknout. Hrot osušte a vložte zpět do fixy. Fixu opětovně aktivujte - protřepejte a hrot pomačkejte tak, aby do něj barva natekla. Funguje to? Skvěle! Pokud pomoc nefunguje, pak už nezbývá nic jiného, než využít náhradních hrotů. Původní hrot vyjměte, vložte nový a fixa funguje skvěle dál. Náhradní hroty použijete například, když původní hrot obrousíte nebo už zkrátka není tak jemný, jak jste zvyklí. 

Upozornění

Dbejte zvýšené opatrnosti - fixy ani náhradní hroty nepatří do rukou dětí. Zvláště pak malé hroty jsou riskantní z hlediska vdechnutí.