Extra jemný hrot

Sada akrylových popisovačů s extra jemným hrotem, který tvoří linku o šíři 0,7 mm, je tím pravým pomocníkem, pokud hledáte fixy k detailní práci

Tyto hroty jsou vyráběné v Japonsku, kde je na detailní práci a kaligrafii kladen veliký důraz, zaručují tedy vysokou kvalitu. Barva netvoří kaňky a nevytéká okolo hrotu, což je velmi důležité při malbě i při psaní.

Fixy s extra jemným hrotem lze mimo tvorbu kontur a detailů použít i k vybarvování. Pokud ale plánujete vybarvovat větší plochy, doporučujeme použít i některé z dalších typů popisovačů, díky kterým bude Vaše práce rychlejší i preciznější (například šíře hrotu 1 mm nebo 2 mm).

Velikou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů (papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších). Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi. Barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný a světlostálý, barvy tedy zůstávají jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Akrylové fixy s extra jemným hrotem doporučujeme skladovat vleže.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Cena

33979
133979
Artmagico akrylový popisovač 5 kusů černá 0,7 mm
Tip
135 Kč
Kód: 274
Artmagico akrylový popisovač 5 kusů bílá 0,7 mm
Tip
135 Kč
Kód: 273
Artmagico akrylový popisovač bílá 0,7 mm
33 Kč
Kód: 276
Artmagico akrylový popisovač černá 0,7 mm
33 Kč
Kód: 277