Extra jemný hrot

Sada akrylových popisovačů s extra jemným hrotem, který tvoří linku o šíři 0,7 mm, je tím pravým pomocníkem, pokud hledáte fixy k detailní práci

Tyto hroty jsou vyráběné v Japonsku, kde je na detailní práci a kaligrafii kladen veliký důraz, zaručují tedy vysokou kvalitu. Barva netvoří kaňky a nevytéká okolo hrotu, což je velmi důležité při malbě i při psaní.

Fixy s extra jemným hrotem lze mimo tvorbu kontur a detailů použít i k vybarvování. Pokud ale plánujete vybarvovat větší plochy, doporučujeme použít i některé z dalších typů popisovačů, díky kterým bude Vaše práce rychlejší i preciznější (například šíře hrotu 1 mm nebo 2 mm).

Velikou výhodou akrylových popisovačů je možnost jejich použití na všech typech materiálů (papír, textil, kámen, plátno, keramika, kov, dřevo a mnoho dalších). Fixy jsou plněné kvalitním italským inkoustem na vodní bázi, který vyniká svými krycími vlastnostmi. Barvy jsou hladké, lesklé a neprůhledné. Výsledný produkt je voděodolný a světlostálý, barvy tedy zůstávají jasné a nedochází k jejich vyblednutí.

Akrylové fixy s extra jemným hrotem doporučujeme skladovat vleže.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
Artmagico akrylový popisovač 5 kusů bílá 0,7 mm
Tip
120 Kč
Kód: 273
Artmagico akrylový popisovač 5 kusů černá 0,7 mm
Tip
120 Kč
Kód: 274
Artmagico akrylový popisovač bílá 0,7 mm
32 Kč
Kód: 276
Artmagico akrylový popisovač černá 0,7 mm
32 Kč
Kód: 277

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení