Artmagico Brush pens 20 ks metalické odstíny | 80340

2 hodnocení
Značka: Artmagico

Prémiové brush peny Artmagico v metalických barvách - fixy se štětcovým hrotem, který je flexibilní a skvěle se přizpůsobí tlaku, který je na něj vytvořen. Zvládnete s ním vytvořit linku s tloušťkou od 1 do 3 mm a perfektně se hodí k malbě i moderní kaligrafii. Skvělé krycí vlastnosti oceníte zejména na černém povrchu, kde těžko najdete konkurenci.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 80340
479 Kč
Artmagico Brush pens 20 ks metalické odstíny | 80340
2 hodnocení
Značka: Artmagico
Artmagico Brush pens 20 ks metalické odstíny | 80340
Tip
4,5 2 hodnocení

  • Prémiové akrylové brush peny značky Artmagico
  • Perfektní krycí vlastnosti
  • Sada s 20 metalickými odstíny barev
  • Balení v dárkové krabičce
  • Skvělý hrot podobný štětci dovoluje vytvořit linku s tloušťkou od 1 do 3 mm
  • Krycí vlastnosti brush penů Artmagico oceníte zejména na černém povrchu, jejich krytí těžko najde konkurenci
  • Obsahují netoxický inkoust bez zápachu
  • Inkoust je také světlo stálý a voděodolný
  • Skladování: vleže, je to pro fixy nejpřirozenější uchovávání

Artmagico Acrylic paint markers PREMIUM COLORS Brush pens 1 - 3 mm

Artmagico Brush pens - spojují výhody dvou malířských nástrojů - fixů a štětce. Brush peny jsou fixy s hrotem, který je podobný štětci. Takový hrot je vysoce přizpůsobivý a zvládnete díky němu vytvořit různé tloušťky linky. Linka se mění od tenké po širokou v závislosti na tlaku vyvíjeném na hrot. Dosáhnete tak snadno linky tloušťky od 1 do 3 mm. Brush peny jsou univerzálním nástrojem a využijete je při kaligrafii, letteringu, psaní, malování, scrapbookingu, ale také vybarvování. Sada obsahuje 20 perfektně krycích fixů v metalických odstínech. Jejich vlastnosti využijete jak na bílém, tak černém povrchu. Fixy jsou díky svému inkoustu použitelné na všechny povrchy - černý i bílý papír, kámen, plast, železo, dřevo a další. Při použití na neporézní povrch je potřeba nechat inkoust řádně zaschnout a následně zalakovat. 

Skladování akrylových fix

Akrylové fixy je potřeba skladovat vždy v leže, aby nedocházelo k zasychání barvy, vysychání hrotu a ulehčila se práce na dalších projektech. Při skladování hrotem nahoru může díky tomuto způsobu skladování dojít k vysychání barvy v hrotu. . Pokud chceme zajistit co nejvyšší životnost akrylových fixů, vždy skladujme v leže v pokojové teplotě. Ideální teplota by neměla být nižší než 15 a vyšší než 27 stupňů. Fixy by neměly přejít mrazem. 

Při práci s akrylovými brush peny doporučujeme před použitím postavit fixu hrotem dolů, barva nateče do hrotu a je výrazně sytější.

Fixace akrylových fix

Na některých typech povrchů je vhodné akrylové fixy zafixovat z důvodu vyšší odolnosti, abychom zamezili mechanickému poškození Vašeho výtvoru. Více informací, jak fixovat na různých površích, naleznete v článku Jak fixovat na různých typech povrchů.

Důležité upozornění  

V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.

Při aplikaci na textil berme v potaz, že by fixy nemají standardní štěrchací mechanismus a je potřeba prát v ruce nebo na jemné cykly do 30 stupňů, aby barvy zůstaly zachované.