Pečetidlo Krasopisec

Neohodnoceno
Značka: Artmagico

Originální autorské pečetidlo s motivem Krasopisného pera pro tradiční zdobení obálek, přání nebo pozvánek. Využijte trend v dekoraci, který se vrací z minulosti. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 386
269 Kč
Pečetidlo Krasopisec
Neohodnoceno
Značka: Artmagico

  • Autorské pečetidlo s motivem Krasopisného pera
  • Dřevěná vyměnitelná rukojeť
  • Šířka pečetidla 25 mm - mosaz
  • Ideální na svatby, pozvánky, ale také vlastní produkty a další
  • Baleno v dárkové krabičce 
  • K pečetění potřebujete pečetící vosky, jejichž široký sortiment taktéž nabízíme v našem e-shopu

Pečetidlo Krasopisec

Originální pečetidla značky Artmagico s dřevěnou rukojetí a vyměnitelnou kovovou hlavicí o průměru 25-30 mm. Díky pečetím, které vytvoříte s našimi pečetidly získáte elegantní doplněk nejen pro vaše psaní, ale veškeré produkty, které ozvláštníte jedinečnou dekorací. Vytvořte si jedinečná svatební oznámení, ozdobte své produkty pečetí Ruční výroba nebo Česká republika. Přidejte pečeť na domácí produkty ať už víno nebo marmelády. Ozdobte vše, čemu chcete dodat pořádný šmrnc a eleganci.

Návod k použití:

Do pečetící lžičky vložte 3-5 peletek (v závislosti, jak chcete pečeť velkou) a rozehřejte nad plamínkem svíčky. Rozehřátý vosk vylijte na místo, kde chcete vytvořit pečeť, následně opatrně položte na vosk pečetidlo a nechte vychladnout. Pečetidlo odstraňte. Lžičku vytřete ubrouskem, ale pozor dbejte zvýšené opatrnosti, lžička i pečetidlo mohou být stále velmi horké.