Artmagico nylonové štětce 10 kusů

2 hodnocení
Značka: Artmagico

Sada uměleckých štětců vyrobených ze syntetického vlákna s jemnými a přesto pružnými vlasy, které drží tvar. Ty pravé štětce, které splňují nároky i toho nejnáročnějšího malíře.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 188
119 Kč
Artmagico nylonové štětce 10 kusů
2 hodnocení
Značka: Artmagico
Kvalitní štětce
Tip
5,0 2 hodnocení
  • Sada prémiových uměleckých štětců s nylonovým vláknem
  • Vhodné k použití pro akryl, temperu, kvaš a akvarel
  • Dřevěná lakovaná rukojeť
  • 5 kusů plochých štětců velikosti 4, 6, 8, 10 a 1/2
  • 1 zakulacený štětec velikosti 10
  • 3 typy kulatých štětců velikosti 2, 4 a 8 
  • 1 kus vějířovitého štětce velikosti 3/0

Artmagico Nylonové štětce 10 kusů

Krásná sada prémiových štětců Artmagico s elegantní červenou rukojetí vyrobených ze syntetického vlákna s jemnými a přesto pružnými vlasy. Vlas drží špičku i tvar i po opakovaném používání a díky tomu se řadí k nejoblíbenějším štětcům vůbec. Sada obsahuje 10 základních typů štětců, které by neměly chybět ve výbavě žádného malíře.

Pět kusů plochých štětců ve velikosti 4, 6, 8, 10 a 1/2 se výborně hodí pro plynulé, přesné nanášení barvy a vybarvování ploch. Díky vláknu, které drží tvar, zvládnete i jemné linky a to jejich bočními hranami.

Tři typy kulatých štětců velikosti 2, 4 a 8 potěší nejen milovníky akrylu, jelikož štětce z jemných vláken zvládnout opravdu detailní malbu díky špičce, kterou štětce drží. Potěší též příznivce akvarelu, jelikož dokážou nasát velké množství vody a díky tomu si tuto techniku opravdu užijete.

Štětec vějířového typu velikosti 3/0 se výborně hodí pro speciální techniky, tvorbu speciálních textur, ale samozřejmě i malování krajin, portrétů a další typy malby.

Posledním typem štětce je zakulacený plochý štětec (tzv. kočičí jazýček) vel. 10, který ještě víc umocní jemnost malby.