Artmagico Akrylové barvy 5ml x 12 ks

2 hodnocení
Značka: Artmagico

Kvalitní akrylové barvy Artmagico v sadě 12 barev v 5 ml kalíšcích. Vynikají svými krycími vlastnostmi, tuhou konzistencí. Díky praktickému balení se hodí i pro tečkování. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 130
110 Kč
Artmagico Akrylové barvy 5ml x 12 ks
2 hodnocení
Značka: Artmagico
5,0 2 hodnocení

  • Akrylové barvy s vysokým obsahem pigmentu a výbornou krycí schopností v té nejvyšší možné kvalitě
  • Díky množství pigmentu jsou barvy syté a zářivé
  • Mají příjemnou strukturu a přilnavost, lze je použít na široké škále povrchů
  • Perfektní krytí i na tmavém povrchu
  • Bezpečná a netoxická sada
  • obsah 5 ml 
  • Sada obsahuje 12 odstínů barev
  • Pozor je umělecký materiál. Není hračkou a není vhodná pro děti

Artmagico akrylové barvy 12 x 5 ml

Akrylové barvy Artmagico jsou určené k umělecké tvorbě. Barvy jsou založené na vodní bázi a vynikají vysokým obsahem pigmentu, který zaručuje jejich perfektní krycí vlastnosti i na tmavém povrchu. Akrylové barvy jsou skvělé pro práci na každém povrchu - od dřeva, plastu, plátna, kartonu až po koženku nebo látku. Barvy jsou vodou ředitelné a po zaschnutí se stávají voděodolné. Barvy Vás okouzlí lesklými,  zářivými odstíny a krémovou konzistencí, díky tomu je využijete ke všem typům akrylové malby od práce štětcem, přes špachtle, až po strukturální malbu. Vynikají rychleschnoucími vlastnostmi. Díky praktickému balení jsou barvy vhodné i pro tečkování a tvoření mandal, barvy si naředíte do požadované konzistence vodou nebo mediem. 

Skladování

Barvy by nikdy neměly být vystavovány vysokým teplotám nebo mrazu. Vystavování těmto extrémním teplotám může mít vliv na kvalitu barev.  Akrylové barvy skladujte v suchu a nevystavujte přímé mu slunečnímu záření. 

Bezpečnost

Při práci s akrylovými barvami dbejte zvýšené opatrnosti. Díky vysoké pigmentaci hrozí ušpinění oděvů nebo nábytku. Barvy jsou uměleckým materiálem a nejsou hračkou. Proto je pečlivě uschovávejte tak, aby se k nim děti nedostaly.