Creatissimo - Pečetidlo nápis S láskou

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Odkazujte své dopisy, pozvánky nebo dárková balení osobním dotekem s naším pečetidlem s nápisem "S láskou". Toto elegantní pečetidlo je vyrobeno s precizností a nabízí detailní a jasný otisk, který přidává romantický a osobní nádech k vašim zprávám. Ideální pro svatební pozvánky, Valentýnské dopisy, dárky k výročí nebo jakoukoli jinou speciální příležitost, kdy chcete vyjádřit své city. Kombinujte s kvalitním voskem a stvořte jedinečné a nezapomenutelné pečeti, které budou dlouho v paměti příjemce. Vyrobeno s péčí a láskou, aby vyjádřilo vaše pocity.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 81349
269 Kč
Creatissimo - Pečetidlo nápis S láskou
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

  • autorské pečetidlo s nápisem S láskou
  • dřevěná vyměnitelná rukojeť v různých barevných variantách
  • šířka pečetidla (raznice) je 25 mm
  • vyrobeno z mosazi
  • ideální pro zdobení obálek, vánočních přání, jmenovek, dekoraci a dalších dekoraci
  • baleno v dárkové krabičce s logem Creatissimo
  • k pečetění kromě pečetidla potřebujete také pečetící vosky

Pečetidlo S láskou

Nabízíme vám jedinečné pečetidlo s nápisem "S láskou", perfektní nástroj pro vyjádření vašich hlubokých emocí a upřímnosti. Tohle pečetidlo je více než jenom nástrojem – je to most mezi vaším srdcem a příjemcem vaší zprávy. Vyrobeno s precizním zpracováním a detaily, které se zviditelní v každém otisku, tento výrobek je ideální pro svatební pozvánky, romantické dopisy, dárkové balení a mnoho dalších speciálních příležitostí.

Výraz "S láskou" je univerzální a časově neomezený, což tento výrobek činí nadčasovým a mnohostranným. Pečetidlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a konzistenci otisků. Když kombinujete toto pečetidlo s kvalitním voskem, výsledkem je nádherná a trvanlivá pečeť, která dodá vašim zprávám osobní a autentický charakter.

Ať už hledáte dokonalý doplněk pro své DIY projekty, chcete dodat osobní nádech svým dárkům, nebo jen hledáte způsob, jak vyjádřit svou vděčnost a upřímnost, naše pečetidlo s nápisem "S láskou" je to, co potřebujete. Vyberte si tento výrobek a přidejte kouzlo a elegance do vašich kreativních projektů!

 

Jak na pečetění?

Pečetění není složité, potřebujete k němu pouze razidlo (pečetidlo) a vosk vhodný k pečetění. Jedná se o speciální vosk, který vložíte do pečetící lžičky (3-4 peletky) a roztavíte nad plamenem svíčky. Rozehřátý vosk vylijte na určené místo (na rovné podložce), kde chcete vytvořit pečeť, a to z malé výšky, následně po pár sekundách opatrně položte na vosk pečetidlo a nechte zchladnout. Vyčkejte cca půl minuty, dokud není vosk zcela ztuhlý a pečetidlo můžete odstranit. Lžičku vytřete ubrouskem, nezapomeňte však, že je lžička teplá. K pečetění můžete využít i doplňky jako jsou stojánky, míchátka a další. Pečetě můžete ozdobit např. uschlou květinou, pírkem, obarvit akrylovou fixou nebo dekorovat plátky zlaté fólie, která vytváří v taveném vosku krásné efekty. 

Jak na kulatou pečeť?

Pokud chcete vytvořit skutečně kulatou pečeť, nenechávejte vosk nad plamenem příliš dlouho (vosk bublá). Příliš roztavený vosk se rozlije do všech stran a u pečetě nedocílíte jednotlivých okrajů. Po nanesení na obálku nebo jakýkoliv jiný materiál vyčkejte pár sekund a až následně přiložte pečetidlo, a to rovnoměrně po celé šíři razidla přesně doprostřed vylitého vosku.

Upozornění

Při práci s voskem dbejte zvýšené opatrnosti. Vosk je při tavení horký a je možné se snadno zranit - spálit. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

PEČETĚNÍ