Creatissimo - Akvarelové fixy se dvěma hroty 80 ks

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Sada fixů obsahuje 80 ks brilantních a zářivých akvarelových fixů. Fixy mají dva hroty - tenký liner a štětcový (brush pen). Kombinace štětcového a liner hrotu pro maximální kreativitu. Ideální pro jemné linie, detaily a široké tahy. Objevte radost z kreslení a malování v jednom nástroji! Jsou ideální na kresbu, omalovánky či moderní kaligrafii.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 82499
790 Kč
Creatissimo - Akvarelové fixy se dvěma hroty 80 ks
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
Akvarelové fixy se štětcovým hrotem
Tip
  • sada akvarelových fixů v plastovém obalu na patentky
  • 80 ks fixů
  • 2 hroty - tenký liner 0,4 mm a štětcový hrot 1-2 mm
  • ideální fixy pro začátečníky i nadšené malíře
  • štětcový hrot se výtečně hodí pro moderní kaligrafii
  • tenký hrot se hodí na kresbu detailů
  • použití na papír

Sada fixů 80 ks se štětcovým a detailním hrotem

Sada fixů obsahuje 80 ks brilantních a zářivých barev. Fixy mají dva hroty - tenký liner a štětcový (brush pen), jsou ideální na omalovánky, kresbu či moderní kaligrafii. Akvarelové fixy s dvojitým hrotem představují dokonalého spojence pro všechny kreativce, ať už začátečníky nebo pokročilé umělce. Díky kombinaci štětcového a liner hrotu můžete tvořit širokou paletu efektů - od jemných linií a precizních detailů až po široké a dynamické tahy. Štětcový hrot je skvělý pro plné plochy a gradientní efekty, zatímco liner exceluje v kresbě a skicování. Fixy jsou ideální pro tvorbu akvarelových ilustrací, urban sketching, design pozvánek či tvorbě přáníček. Díky své preciznosti jsou také výborné pro kaligrafii, umožňující plynulé tahy a dokonalé zakončení písmen. Ať už jste nadšenec do plenérového malování nebo preferujete klid svého ateliéru, tyto fixy vám otevřou dveře k novým možnostem uměleckého vyjádření. Experimentujte, kombinujte a objevujte svůj vlastní styl s těmito univerzálními akvarelovými fixy!

Fixy nejsou vhodné na malování na kamínky (na kamínky jsou potřeba akrylové fixy), jsou vhodné na papír. Baleno v měkkém průhledném sáčku z PVC se zapínáním na patentky. Ukázku produktu najdete na našem Instagramu zde

Skladování

Pro tyto fixy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu fix. V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat.