Creatissimo - výřez Vánoční skřítek 15 cm

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Dřevěný výřez vánočního skřítka o velikosti 15 cm přináší do vašeho domova kouzlo a radost ze svátků. Tento unikátní kousek, vyrobený z kvalitního dřeva, je ideální volbou pro váš vánoční dekor. Výřez můžete ponechat v přírodním stavu, nebo ho dotvořit podle svých představ pomocí akrylových barev, flitrů, lepidel nebo technikou decoupage. S dírkou pro zavěšení můžete skřítka snadno pověsit na stromeček, nebo ho umístit kamkoliv v interiéru. Dřevěný výřez ve tvaru skřítka je také skvělým tipem na originální a osobní dárek. Přineste kousek vánoční magie do svého domova s tímto krásným dřevěným výřezem!

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 81875
29 Kč
Creatissimo - výřez Vánoční skřítek 15 cm
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
Dřevěný skřítek 15 cm výřez
Novinka
  • dřevěný výřez - Vánoční skřítek  k dotvoření
  • velikost domečku 15 cm
  • přírodní produkt
  • položka bez EAN kódu

Creatissimo - výřez Vánoční skřítek 15 cm

 

Dřevěný výřez vánočního skřítka o velikosti 15 cm je ideálním kreativním projektem pro milovníky vánočních dekorací a ručního tvoření. Tento jedinečný kousek vyrobený z vysoce kvalitního dřeva může být použit jako nádherná ozdoba v období Vánoc, a to jak ve vašem domově, tak i v pracovním prostředí.

Díky své velikosti 15 cm a pohodlné dírce pro zavěšení můžete tento dřevěný výřez umístit prakticky kamkoliv - na stromeček, na stěnu, nebo ho použít jako originální ozdobu na dárky. Výřez má hladký povrch, který je ideální pro dekoraci pomocí akrylových barev a fixů.

S akrylovými fixy můžete na výřez nanesít jemné a přesné linie, vytvořit detailní vzory nebo přidat osobní vzkaz. Fixy jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí rychle a jednoduše vytvořit efektní dekoraci bez potřeby čekání na vyschnutí barvy.

Akrylové barvy nabízí širokou paletu možností pro kreativní vyjádření. Můžete vytvářet vrstvené efekty, experimentovat s různými technikami malby a vytvářet bohaté a syté barvy. Díky akrylovým barvám můžete skřítkovi dodat realistický vzhled nebo naopak zvolit veselé a hravé barvy.

Upozornění 

Pozor jedná se o přírodní produkt. Není určeno pro děti.