Creatissimo - umělecké popisovače sada 48 kusů

3 hodnocení
Značka: Creatissimo

Oboustranné popisovače na alkoholové bázi: Perfektní nástroj pro precizní kreslení i široké tahy! Na jedné straně široký seřízlý hrot a z druhé tenký špičatý pro tenké linky. Tento popisovač je ideální pro všechny, kteří hledají vysokou kvalitu a univerzálnost v jednom. Jeho alkoholová báze zajišťuje intenzivní a stálé barvy, které dlouho vydrží a nevyblednou. Ať už jste profesionální umělec nebo začátečník, tento popisovač se stane nepostradatelným doplňkem vaší umělecké sady.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 81356
390 Kč
Creatissimo - umělecké popisovače sada 48 kusů
3 hodnocení
Značka: Creatissimo
Umělecké popisovače Creatissimo 48 ks
Novinka
4,3 3 hodnocení
  • sada uměleckých popisovačů 48 kusů
  • na alkoholové bázi
  • dva hroty v jedné fixe
  • jemný hrot se špičatou špičkou pro tenké linky
  • široký hrot seříznutý pro veškerou kreativní tvorbu
  • baleno v praktické černé taštičce
  • skvělý ergonometrický styl fixy

Creatissimo - umělecké popisovače sada 48 kusů

Oboustranné popisovače na alkoholové bázi: Vstupte do světa kreativity s tímto univerzálním nástrojem v ruce! Tento popisovač je skutečným klenotem mezi uměleckými pomůckami. Na jedné straně naleznete seřízlý hrot, který vám umožní vymalovat větší plochy, a tvorbu dynamických tahů. Na druhé straně pak tenký hrot, který je ideální proprecizní kontury, jemné detaily a dokonalé linie

Díky alkoholové bázi tohoto popisovače dosáhnete sytých a stálých barev, které přetrvají časem bez vyblednutí. Je ideální pro tvorbu ilustrací, skic, komiksových kreseb či detailních portrétů. Představte si vytváření živých krajin, komplexních postav či abstraktních děl s pouhým obratem ruky.

Tento popisovač otevírá dveře do světa umění, kde jsou vaše možnosti skutečně neomezené. Ať už jste začátečník toužící po vylepšení svých dovedností, nebo zkušený umělec hledající dokonalý nástroj pro svou práci, tento popisovač je pro vás ideální volbou. Přidejte ho do své umělecké výbavy a objevte nové roviny kreativity!

229