Creatissimo - Silikonová forma - záložka

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Nechte svou kreativitu rozkvést s našimi silikonovými formami Creatissimo pro odlévání. Vytvářejte jedinečné a detailní odlitky z různých materiálů. Silikonová forma ve tvaru záložky Vám otevře dveře pro kreativní vyžití a vytváření jedinečných dárků.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 82382
33 Kč
Creatissimo - Silikonová forma - záložka
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
Silikonová forma ve tvaru záložky
Novinka
  • profesionální silikonová forma značky Creatissimo
  • forma má tvar záložky
  • velikost formy je 14,3 x 3x3 cm
  • speciální povrch pro hladké a lesklé odlitky
  • skvělá pro odlévání různých hmot jako je sádra, pryskyřice a další

Silikonová forma ve tvaru srdce záložky

Objevte všestrannost a kvalitu s naší silikonovou formou pro odlévání z pryskyřice, sádry a dalších materiálů. S naším vysoce odolným a pružným silikonem můžete vytvářet jedinečné a detailní odlitky z nejrůznějších materiálů jako je pryskyřice, sádra, jasmonite a mnoho dalších. Nezáleží, zda jste začátečník nebo zkušený umělec, naše formy vám umožní vyjádřit vaši kreativitu a dosáhnout profesionálních výsledků. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.