Creatissimo - Silikonová forma - skřítek

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Vytvořte si kouzelný svět se silikonovou formou značky Creatissimo ve tvaru skřítka pro odlévání z pryskyřice, sádry a dalších materiálů. S tímto vánočním skřítkem budete moci vytvořit detailní a realistické odlitky, které okouzlí každého. Naše vysoce kvalitní silikonová forma je odolná a snadno použitelná, takže si můžete vychutnat proces tvorby bez jakýchkoli komplikací.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 82399
160 Kč
Creatissimo - Silikonová forma - skřítek
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
Silikonová forma ve tvaru skřítka
Novinka
  • profesionální silikonová forma značky Creatissimo
  • forma má tvar skřítka
  • velikost skřítka je 9,5 x 6 cm
  • speciální povrch pro hladké a lesklé odlitky
  • skvělá pro odlévání různých hmot jako je sádra, pryskyřice a další

Silikonová forma ve tvaru skřítka Creatissimo

Objevte všestrannost a kvalitu s naší silikonovou formou pro odlévání z pryskyřice, sádry a dalších materiálů. S naším vysoce odolným a pružným silikonem můžete vytvářet jedinečné a detailní odlitky z nejrůznějších materiálů jako je pryskyřice, sádra, jasmonite a mnoho dalších. Nezáleží, zda jste začátečník nebo zkušený umělec, naše formy vám umožní vyjádřit vaši kreativitu a dosáhnout profesionálních výsledků. 

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.