Creatissimo - Silikonová forma - houba s rovným kloboučkem 8 cm

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Oživte své umělecké projekty s naší silikonovou formou značky Creatissimo ve tvaru houby pro odlévání. S touto vysoce kvalitní a snadno použitelnou formou můžete vytvářet půvabné a detailní odlitky z pryskyřice, sádry a dalších materiálů. Přidejte do svých výtvarných děl přírodní motiv houby, který přinese do vašich projektů organický a autentický vzhled.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 82443
129 Kč
Creatissimo - Silikonová forma - houba s rovným kloboučkem 8 cm
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
Silikonvá forma k odnášení
Novinka
  • profesionální silikonová forma značky Creatissimo
  • forma má tvar houby - větší 
  • velikost formy je 8 x 8 cm
  • speciální povrch pro hladké a lesklé odlitky
  • skvělá pro odlévání různých hmot jako je sádra, pryskyřice a další

Silikonová forma ve tvaru houby Creatissimo

Objevte všestrannost a kvalitu s naší silikonovou formou pro odlévání z pryskyřice, sádry a dalších materiálů. S naším vysoce odolným a pružným silikonem můžete vytvářet jedinečné a detailní odlitky z nejrůznějších materiálů jako je pryskyřice, sádra, jasmonite a mnoho dalších. Nezáleží, zda jste začátečník nebo zkušený umělec, naše formy Vám umožní vyjádřit Vaši kreativitu a dosáhnout profesionálních výsledků. 

houby

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byl produkt v suchu a nevystavujte ho nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

Bezpečnostní upozornění

Při práci dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, zašpiněné oblečení by se nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.