Creatissimo - set stojánku a lžičky k pečetění - hnědá

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Set stojánku a lžičky pro pečetění voskem. Tento set je nepostradatelným pomocníkem pro tvorbu pečetí. Pokud se chcete pečetění opravdu věnovat tento je navržený přesně pro Vás. Vše je navrženo tak, aby vyhovovaly všem běžným velikostem pečetících vosků. Snadné použití a čištění.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 82480
280 Kč
Creatissimo - set stojánku a lžičky k pečetění - hnědá
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
  • set pomůcek pro pečetění - lžička a stojánek
  • kombinace v hnědé barvě
  • vyrobeno z kovu a dřeva
  • pod stojánek vložte zapálenou
  • perfektní pro tvorbu pečetí na svatební pozvánky, obchodní korespondenci, nebo jako kreativní doplněk pro vaše umělecké projekty.

Creatissimo - set stojánku a lžičky k pečetění

Zažijte tradici a eleganci s naším exkluzivním setem stojánku a lžičky pro pečetění voskem. Tento set je nezbytným doplňkem pro každého, kdo si cení klasického umění a chce dodat svým dopisům a pozvánkám osobní a sofistikovaný nádech. Vyrobený z prvotřídních materiálů, tento set se pyšní odolností a dlouhodobou životností. Vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené nadšence do pečetění, naše sada stojánku a lžičky pro pečetění je dokonalou volbou pro vytváření elegantních a jedinečných pečetí.

Nečekejte a přidejte kouzlo a profesionalitu vašim osobním i obchodním korespondencím s naším setem stojánku a lžičky pro pečetění. Navštivte náš web a objevte širokou škálu doplňků pro pečetění, které vám pomohou vytvořit nepřehlédnutelný dojem. Objednejte si nyní a vstupte do světa elegance a stylu s naším prémiovým setem stojánku a lžičky pro pečetění vosku.

Pozor! Vždy dbejte zvýšené opatrnosti při práci s ohněm. Kovové části mohou být horké a snadno tak hrozí riziko popálení. Nikdo nepůjčujte pečetící pomůcky dětem.