Creatissimo - Raznice pro výrobu bordur

1 hodnocení
Značka: Creatissimo

Vyměnitelná raznice pro výrobu papírových bordur je neocenitelným nástrojem pro každého tvořivce. S touto chytrou a inovativní pomůckou můžete jednoduše vytvářet krásné a detailní bordury, které dodají vašim projektům na papíře nezapomenutelný vzhled

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 81424
569 Kč
Creatissimo - Raznice pro výrobu bordur
1 hodnocení
Značka: Creatissimo
Creatissimo raznice na výrobu bordur
Novinka
5,0 1 hodnocení
  • Strojek pro vyřezávání bordur
  • Raznice funguje s pomocí vyměnitelných cartridge, které nejsou součástí sady, zakoupit je můžete zde
  • Výrobek obsahuje stroj pro výrobu papírových bordur s nástavcem pro menší raznice
  • Pro lepší uchopení papíru je strojek doplněn magnetickým měřítkem
  • Velikost raznice
  • Délka bordury je 

Creatissimo - Raznice pro výrobu bordur

Vyměnitelná raznice pro výrobu papírových bordur je neocenitelným nástrojem pro každého tvořivce. S touto chytrou a inovativní pomůckou můžete jednoduše vytvářet krásné a detailní bordury, které dodají vašim projektům na papíře nezapomenutelný vzhled. Tato raznice vám umožní tvořit bordury různých stylů a vzorů podle vašeho vlastního vkusu. Stačí vybrat správný design raznice, vložit ji do nástroje a stisknout. Výsledek je okamžitě viditelný - precizní, čisté a elegantní bordury, které zdobí vaše tvořivé projekty.

Co je však opravdu jedinečné, je možnost vyměnit různé raznice podle vašich potřeb a nápadů. To znamená, že vaše tvorba může být nekonečně variabilní. Rozhodli jste se pro jiný vzor nebo styl? Žádný problém, jednoduše vyměníte raznici (cartridge) a pokračujete ve tvoření. Tato vyměnitelná raznice je ideálním nástrojem pro tvorbu pozvánek, dekorací, scrapbookingu a mnoha dalších projektů. Užijte si svou kreativitu na maximum a přidávejte do svých prací unikátní detaily s naší vyměnitelnou raznicí pro tvorbu papírových bordur."

Upozornění

Pozor raznice není vhodná pro děti, které by se při práci s ní mohly snadno zranit nebo raznici rozbít. 

Při využití menších typů raznic použijte nástavec, který je součástí balení.