Creatissimo - Pečetidlo motiv Srdíčko

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Pečetidlo s motivem Srdíčko je ideální pro dekorování, zdobení obálek, přání, jmenovek a další zdobení. Ozdobte své produkty pečetí. Přidejte pečeť na domácí produkty: ať už víno nebo marmelády. Ozdobte vše, čemu chcete dodat větší eleganci a sváteční charakter.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 10302
269 Kč
Creatissimo - Pečetidlo motiv Srdíčko
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
  • autorské pečetidlo s motivem Srdíčko
  • dřevěná vyměnitelná rukojeť v různých barevných variantách
  • šířka pečetidla (raznice) je 25 mm
  • vyrobeno z mosazi
  • ideální pro zdobení obálek, vánočních přání, jmenovek, dekoraci a dalších dekoraci
  • baleno v dárkové krabičce s logem Creatissimo
  • k pečetění kromě pečetidla potřebujete také pečetící vosk

Pečetidlo Srdíčko

Pečetidlo s motivem Srdíčko je ideální pro dekorování, zdobení obálek, přání, jmenovek a další zdobení. Ozdobte své produkty pečetí. Přidejte pečeť na domácí produkty: ať už víno nebo marmelády. Ozdobte, vše čemu chcete dodat větší eleganci a sváteční charakter. Objevujte kouzlo pečetění a vraťte se s námi zpět do minulosti, kdy každé psaní bylo zdobeno touto elegantní technikou. Pečetidlo má mosaznou hlavu s vyraženým motivem a je doplněno dřevěnou rukojetí v různých barevných variantách. 

 

Jak na pečetění?

Pečetění není složité, potřebujete k němu pouze razidlo (pečetidlo) a vosk vhodný k pečetění. Jedná se o speciální vosk, který vložíte do pečetící lžičky (3-4 peletky) a roztavíte nad plamenem svíčky. Rozehřátý vosk vylijte na určené místo (na rovné podložce), kde chcete vytvořit pečeť, a to z malé výšky, následně po pár sekundách opatrně položte na vosk pečetidlo a nechte zchladnout. Vyčkejte cca půl minuty, dokud není vosk zcela ztuhlý a pečetidlo můžete odstranit. Lžičku vytřete ubrouskem, nezapomeňte však, že je lžička teplá. K pečetění můžete využít i doplňky jako jsou stojánky, míchátka a další. Pečetě můžete ozdobit např. uschlou květinou, pírkem, obarvit akrylovou fixou nebo dekorovat plátky zlaté fólie, která vytváří v taveném vosku krásné efekty. 

Jak na kulatou pečeť?

Pokud chcete vytvořit skutečně kulatou pečeť, nenechávejte vosk nad plamenem příliš dlouho (vosk bublá). Příliš roztavený vosk se rozlije do všech stran a u pečetě nedocílíte jednotlivých okrajů. Po nanesení na obálku nebo jakýkoliv jiný materiál vyčkejte pár sekund a až následně přiložte pečetidlo, a to rovnoměrně po celé šíři razidla přesně doprostřed vylitého vosku.

Upozornění

Při práci s voskem dbejte zvýšené opatrnosti. Vosk je při tavení horký a je možné se snadno zranit - spálit. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.

PEČETĚNÍ