Creatissimo - Pečetidlo motiv Čtyřlístek

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Pečetidlo s motivem čtyřlístku: Symbol štěstí nyní na dosah! Ozdobte své dopisy, balení či rukodělné výrobky touto unikátní pečetí a předejte tak kousek štěstí svým přátelům, rodině nebo zákazníkům. Toto pečetidlo je ideální pro speciální příležitosti, oslavy nebo jako dokonalý dárek pro milovníky tradičního umění pečetění. Přidejte tradiční, avšak moderní nádech svým výtvorům a vyjadřete svou náklonnost a vděk elegantním způsobem.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 10300
269 Kč
Creatissimo - Pečetidlo motiv Čtyřlístek
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
  • pečetidlo s motivem Čtyřlístku
  • dřevěná vyměnitelná rukojeť v různých barevných variantách
  • šířka pečetidla (raznice) je 25 mm
  • vyrobeno z mosazi
  • ideální pro zdobení obálek, svatebních oznámení, přání, jmenovek, dekoraci a dalších dekoraci
  • baleno v dárkové krabičce s logem Creatissimo
  • k pečetění kromě pečetidla potřebujete také pečetící vosky

Pečetidlo Čtyřlístek

Pečetidlo Čtyřlístek je ideální pro narozeninové dekorování, zdobení obálek, svatebních oznámeni, přání, jmenovek a další zdobeni a dekorace. Ozdobte své produkty pečetí. Přidejte pečeť na domácí produkty: ať už víno, nebo marmelády. Ozdobte vše, čemu chcete dodat větší eleganci a sváteční charakter. Objevujte kouzlo pečetění a vraťte se s námi zpět do minulosti, kdy každé psaní bylo zdobeno touto elegantní technikou. Pečetidlo má mosaznou hlavu s motivem Čtyřlístek a a je doplněno dřevěnou rukojetí v různých barevných variantách. 

Jak na pečetění?

Pečetění není složité, potřebujete k němu pouze razidlo (pečetidlo) a vosk vhodný k pečetění. Jedná se o speciální vosk, který vložíte do pečetící lžičky (3-4 peletky) a roztavíte nad plamenem svíčky. Rozehřátý vosk vylijte na určené místo (na rovné podložce), kde chcete vytvořit pečeť, a to z malé výšky, následně po pár sekundách opatrně položte na vosk pečetidlo a nechte zchladnout. Vyčkejte cca půl minuty, dokud není vosk zcela ztuhlý a pečetidlo můžete odstranit. Lžičku vytřete ubrouskem, nezapomeňte však, že je lžička teplá. K pečetění můžete využít i doplňky jako jsou stojánky, míchátka a další. Pečetě můžete ozdobit např. uschlou květinou, pírkem, obarvit akrylovou fixou nebo dekorovat plátky zlaté fólie, která vytváří v taveném vosku krásné efekty. 

Jak na kulatou pečeť?

Pokud chcete vytvořit skutečně kulatou pečeť, nenechávejte vosk nad plamenem příliš dlouho (vosk bublá). Příliš roztavený vosk se rozlije do všech stran a u pečetě nedocílíte jednotlivých okrajů. Po nanesení na obálku nebo jakýkoliv jiný materiál vyčkejte pár sekund a až následně přiložte pečetidlo, a to rovnoměrně po celé šíři razidla přesně doprostřed vylitého vosku.

Upozornění

Při práci s voskem dbejte zvýšené opatrnosti. Vosk je při tavení horký a je možné se snadno zranit - spálit. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.

Skladování

Zde není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to, aby byly produkty v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám a mechanickému poškození, které by mohly mít vliv na kvalitu.