Creatissimo - dřevěný domeček 8x5x2 cm

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

Dřevěný domeček k dotvoření je ideální pro DIY projekty a umělecké dekorace. Jeho hladký povrch lze snadno pomalovat akrylovými barvami či fixy, nebo ozdobit technikou decoupage. Domeček nabízí neomezené možnosti využití – od miniaturních scén, přes vánoční dekorace, až po praktické stojánky na šperky. Vytvořte si vlastní originální kousek nebo darujte jako kreativní dárek.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 81783
25 Kč
Creatissimo - dřevěný domeček 8x5x2 cm
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
  • dřevěný domeček k dotvoření
  • velikost domečku 10 x 5 x 2 cm
  • přírodní produkt

Creatissimo - dřevěný domeček 10x5x2 cm

Dřevěný domeček k dotvoření je perfektní výrobek pro všechny kreativní duše, které milují DIY projekty a vlastnoruční tvorbu dekorací. Tento robustní dřevěný domeček poskytuje skvělý základ pro celou řadu uměleckých a dekoračních projektů.

Jeho hladký povrch je ideální pro malování akrylovými barvami, což vám umožní vytvořit jedinečné a osobité vzory. S akrylovými fixy můžete přidat detaily a jemné linie, které vaší tvorbě dodají dokonalost.

Technika decoupage je další skvělou možností, jak domeček ozdobit. S pomocí papírových servítek, lepidla a laku můžete na dřevěný povrch aplikovat různé vzory a motivy, a tak vytvořit opravdu originální a působivý kousek.

Domeček lze také použít jako základ pro tvorbu miniaturních scén nebo jako součást větších aranžmá. Můžete ho integrovat do vánočních nebo velikonočních dekorací, nebo ho proměnit ve stylový stojánek na šperky nebo klíče.

Neomezené možnosti dekorace a úpravy dělají z tohoto dřevěného domečku skvělý dárek pro vaše blízké, který si mohou sami dotvořit podle svých představ, nebo hotový výrobek, který bude reflektovat vaši kreativitu a umělecký talent.

Není tedy na co čekat, pusťte se do tvorby a proměňte tento dřevěný domeček v jedinečný umělecký kousek, který ozdobí váš domov nebo potěší vaše blízké jako osobní a originální dárek.

 
 

Upozornění 

Pozor jedná se o přírodní produkt. Není určeno pro děti.