Creatissimo - 3D dekorace Loď

Neohodnoceno
Značka: Creatissimo

3D skládačka lodě z kartonu od značky Creatissimo přináší zábavu při skládání a originální dekoraci na stůl nebo polici. Detailní vyřezávání a jednoduchá montáž bez lepidla. Ideální pro milovníky moře a dobrodružství, ekologický a recyklovatelný produkt. Skvělý dárek pro děti i dospělé, který přináší hodiny relaxace a tvůrčí zábavy. Dopřejte si námořní atmosféru ve vašem domově!

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 81677
149 Kč
Creatissimo - 3D dekorace Loď
Neohodnoceno
Značka: Creatissimo
  • 3D dekorace ve tvaru Lodě
  • skládačka vyrobená z pevného kartonu
  • ekologická dekorace
  • ozdobí každý interiér 
  • možné dále dekorovat dle vlastní fantazie 
  • návod je součástí balení

Creatissimo - 3D dekorace Loď

3D skládačka ve tvaru lodě představuje originální a kreativní dekoraci vyrobenou z kvalitního kartonu. Tato jedinečná skládačka nejenže zdobí váš stůl nebo polici, ale také nabízí zábavnou a relaxační aktivitu pro každého, kdo si rád hraje a tvoří. Vzhledem ke svému námořnickému designu je ideální pro milovníky moře, plavby a dobrodružství.

Přesné a detailní vyřezávání jednotlivých dílků zajišťuje, že výsledný model lodi bude vypadat realistický a bude působivým prvkem v jakémkoli interiéru. Montáž skládačky nevyžaduje lepidlo ani nářadí, což umožňuje snadnou a rychlou stavbu. Výrobek je také ekologický, neboť je vyroben z recyklovatelného materiálu.

Tato 3D skládačka lodi je nejen skvělým dárkem pro děti, ale také pro dospělé, kteří si chtějí odpočinout a strávit čas tvůrčí činností. Je to také vynikající volba pro ty, kteří hledají originální a nevšední dekorační prvek do svého domova nebo kanceláře.

Investicí do této 3D skládačky lodi získáváte nejen krásnou dekoraci, ale také hodiny zábavy a relaxace při jejím skládání. Dopřejte si kousek námořní atmosféry přímo ve vašem domově s touto nádhernou 3D skládačkou lodi!

Návod na použití

 Sestavte skládačku dle přiloženého návodu. Jednotlivé díly jsou číselně označené a tak je jejich sestavení velmi snadné. Hotový výrobek můžete vystavit nebo dále dekorovat spreji, barvami či fixy na akrylové bázi. Oživte svůj domov díky dekoraci Creatissimo.

Skladování 

Skladujte v suchu, jinak není potřeba žádného speciálního skladování.

Upozornění

Pozor tento výrobek není hračka