Creatissimo - 3D dekorace Letadlo

1 hodnocení
Značka: Creatissimo

Dopřejte svému domovu jedinečný dekorativní prvek s 3D skládačkou ve tvaru letadla, vyrobenou z ekologického a odolného kartonu. Tato nápaditá nástěnná dekorace přinese do vašeho interiéru nádech dobrodružství a kreativity, a zároveň podpoří vaše manuální dovednosti během samotného skládání. Skládačka je navržena tak, aby její montáž byla co nejjednodušší, a zároveň poskytovala atraktivní 3D efekt, který oživí každou místnost. Vhodná jako originální dárek pro všechny věkové kategorie a milovníky létání. S touto dekorací můžete vyjádřit svou vášeň pro letectví a přidat svému domovu jedinečný a osobitý charakter.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1262
178 Kč
Creatissimo - 3D dekorace Letadlo
1 hodnocení
Značka: Creatissimo
Papírová 3D skládačka letadlo
Novinka
5,0 1 hodnocení
  • 3D dekorace ve tvaru hlavy letadla
  • skládačka vyrobená z pevného kartonu
  • ekologická dekorace
  • ozdobí každý interiér 
  • možné dále dekorovat dle vlastní fantazie 
  • návod je součástí balení

Creatissimo - 3D dekorace Letadlo

Udělejte ze svého domova opravdu jedinečné místo s naší 3D skládačkou ve tvaru letadla, vyrobenou z kvalitního a ekologicky šetrného kartonu. Tato originální nástěnná dekorace nejenže oživí jakýkoliv prostor svým jedinečným designem, ale také poskytne nezapomenutelný zážitek z vlastnoručního skládání.

Náš produkt je navržen s důrazem na detail a preciznost, což zaručuje, že výsledná dekorace bude vypadat profesionálně a elegantně. 3D efekt, který skládačka na stěně vytváří, je nejen vizuálně působivý, ale také dodává hloubku a charakter celé místnosti.

Nemusíte být zkušeným modelářem, abyste si mohli užít sestavení naší skládačky. Všechny části jsou předem vystřiženy a připraveny k sestavení, a díky podrobnému návodu bude celý proces hračkou. Skládačka je tak ideální i pro začátečníky a pro ty, kteří hledají způsob, jak se odreagovat a strávit příjemné chvíle tvořením.

Tato 3D skládačka ve tvaru letadla je dokonalým dárkem pro milovníky létání, modeláře, nebo pro ty, kteří hledají originální a nevšední dekoraci do svého domova. Je to také skvělý způsob, jak podpořit kreativitu a manuální zručnost u dětí i dospělých.

Nečekejte a přivezte kousek dobrodružství a elegance do svého domova s naší 3D skládačkou letadla. Vytvořte si svůj vlastní výjimečný prostor, který vás bude každý den inspirovat k novým výzvám a dobrodružstvím.

Návod na použití

 Sestavte skládačku dle přiloženého návodu. Jednotlivé díly jsou číselně označené a tak je jejich sestavení velmi snadné. Hotový výrobek můžete vystavit nebo dále dekorovat spreji, barvami či fixy na akrylové bázi. Oživte svůj domov díky dekoraci Creatissimo.

Skladování 

Skladujte v suchu, jinak není potřeba žádného speciálního skladování.