Creatissimo - 3D dekorace Jednorožec

1 hodnocení
Značka: Creatissimo

3D skládačka jednorožce z kvalitního kartonu je stylovou a ekologickou dekorací na stěnu. Sestavení je snadné a zábavné, což z ní dělá ideální aktivitu pro všechny věkové kategorie. Jednorožec na stěně vytváří úchvatný trojrozměrný efekt a přináší do interiéru nádech originality a kouzla. Skvělý tip na dárek pro milovníky netradičních dekorací.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1261
285 Kč
Creatissimo - 3D dekorace Jednorožec
1 hodnocení
Značka: Creatissimo
3D dekorace jednorožec
Novinka
5,0 1 hodnocení
  • 3D dekorace ve tvaru hlavy jednorožec
  • skládačka vyrobená z pevného kartonu
  • ekologická dekorace
  • ozdobí každý interiér 
  • možné dále dekorovat dle vlastní fantazie 
  • návod je součástí balení

Creatissimo - 3D dekorace Jednorožec

3D skládačka jednorožce na stěnu představuje unikátní a ekologicky šetrnou formu dekorace vyrobenou z kvalitního kartonu. Tato kreativní nástěnná dekorace v podobě mystického jednorožce přináší do interiéru kouzlo a originalitu. Sestavení skládačky je intuitivní a zábavné, což z ní dělá perfektní aktivitu nejen pro děti, ale i pro dospělé. Jednorožec na stěně pak působí jako stylový a moderní prvek, který oživí jakýkoli prostor. Skládačka je navržena s důrazem na detail a preciznost, čímž vytváří efektní trojrozměrný efekt. Tento produkt je ideální pro ty, kteří hledají netradiční a ekologickou alternativu klasickým dekoracím a zároveň chtějí podpořit svou kreativitu a manuální zručnost. Je také skvělým tipem na originální dárek pro milovníky jednorožců a netradičních dekorací.

Návod na použití

 Sestavte skládačku dle přiloženého návodu. Jednotlivé díly jsou číselně označené a tak je jejich sestavení velmi snadné. Hotový výrobek můžete vystavit nebo dále dekorovat spreji, barvami či fixy na akrylové bázi. Oživte svůj domov díky dekoraci Creatissimo.

Skladování 

Skladujte v suchu, jinak není potřeba žádného speciálního skladování.