Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž 48 cm

1 hodnocení
Značka: Creatissimo

Zavítejte do srdce Paříže s naší 3D skládačkou Eiffelovy věže, vytvořenou z kvalitního a ekologického kartonu. Tento výrobek představuje nejen skvělou dekoraci na stůl či polici, ale zároveň nabízí i zábavnou a tvůrčí aktivitu. Sestavení Eiffelovy věže je intuitivní a jednoduché, což z něj činí skvělý projekt pro jednotlivce nebo pro celou rodinu. Detailní provedení a precizní výroba zajišťují, že výsledný model bude vypadat autenticky a bude skvělým doplňkem jakéhokoli interiéru. Ideální dárek pro milovníky architektury, historie a francouzské kultury. Ukažte svůj vkus a smysl pro detail s tímto stylovým a originálním kouskem dekorace. Velikost sestaveného modelu je 48 x 28 cm

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1263
149 Kč
Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž 48 cm
1 hodnocení
Značka: Creatissimo
Skládačka eiffelova věž
Novinka
5,0 1 hodnocení
  • 3D dekorace ve tvaru hlavy jednorožec
  • velikost 48 x 24 cm
  • skládačka vyrobená z pevného kartonu
  • ekologická dekorace
  • ozdobí každý interiér 
  • možné dále dekorovat dle vlastní fantazie 
  • návod je součástí balení
  • sestavení je vhodné pro dospělého člověka - nejedná se o dětskou skládačku

Creatissimo - 3D dekorace Eiffelova věž

Přeneste kus kouzla a romantiky Paříže přímo do vašeho domova s naší 3D skládačkou Eiffelovy věže, precizně vyrobenou z vysoce kvalitního a ekologicky šetrného kartonu. Tato nádherná dekorace na stůl nebo na polici je nejen vizuálně působivá, ale nabízí také jedinečnou a zábavnou výzvu pro všechny milovníky skládaček a kreativní tvorby.

Sestavení Eiffelovy věže je zážitkem plným radosti a hrdosti, vhodným pro jednotlivce, rodiny nebo skupiny přátel. Detailní a autentické provedení modelu zajišťuje, že výsledný produkt bude nejen krásný, ale také věrně odrážet slavnou pařížskou ikonu.

Tato 3D skládačka je dokonalým dárkem pro všechny, kteří milují cestování, architekturu, historii a francouzskou kulturu. Je to také skvělý způsob, jak si připomenout nezapomenutelné chvíle strávené v "Městě světel" nebo inspirovat budoucí cestovatelské plány.

Přidejte do svého interiéru nádech elegance a světovosti s tímto stylovým a originálním kouskem dekorace. Ukážte svůj vkus, smysl pro detail a lásku k cestování s naší 3D skládačkou Eiffelovy věže. Stane se nejen vizuálním lákadlem ve vašem domově, ale také trvalou připomínkou krásy a možností, které svět nabízí.

Návod na použití

 Sestavte skládačku dle přiloženého návodu. Jednotlivé díly jsou číselně označené a tak je jejich sestavení velmi snadné. Hotový výrobek můžete vystavit nebo dále dekorovat spreji, barvami či fixy na akrylové bázi. Oživte svůj domov díky dekoraci Creatissimo.

Skladování 

Skladujte v suchu, jinak není potřeba žádného speciálního skladování.