Návod jak namalovat roztomilého lachtana

Krásný návod na to, jak namalovat roztomilého lachtánka a to nejen na kamínek, obdobný obrázek můžete volit například i na vánoční baňky, dřívka nebo jakýkoliv jiný materiál. V čem je tento návod dokonalý? Ukáže Vám, jakým snadným způsobem se dá obrázek vystínovat a vznikne naprosto dokonalé dílko.

Pro dokonalý obrázek zvolte podklad nanášený houbičkou a to proto, aby barva byla jednotná a nebyly vidět pruhy od štětce. Houbičku můžete volit jak kuchyňskou, tak například od make-upu. Barvu nechte dostatečně zaschnout.

Přichází část, kdy volíte motiv - ten můžete předkreslit rovnou fixou nebo malujte zlehka tužkou a jakmile budete spokojeni pak finální obrázek obtáhněte pouze obtáhněte.

Nyní přichází na řadu vybarevení obrázku základní barvou. Po této části většina malířů končí a zvolí doplnění pouze o kontury. Nicméně je to velká škoda, protože vhodným doplněním dalších odstínů barev a přidáním pár detailů vznikne hotové umělecké dílo. Pojďme se podívat a příklad lachtánka od Marušky.

 

1

2

2a5

3

4

5

6

7

Veronika Slavíková (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení