Jak se stát součástí týmu Artmagico?

Je možné se stát součástí týmu Artmagico nebo jejím Ambassadorem? 

Tým Artmagico je sice rodinná společnost, ale také chce spojovat a inspirovat umělce napříč všemi úrovněmi, od profesionálů po absolutní začátečníky, kteří se nadchli do tvorby. Myslíte si, že by Vaše nápady mohly zaujmout? Chtěli byste prezentovat svou tvorbu u nás? Napište nám email na info@artmagico.cz a pokud se naše vize budou slučovat rádi s Vámi spojíme své síly.

Kdo je tedy Ambasador? Ambassadoři jsou lidé, kteří mají chuť inspirovat ostatní, chtějí nám pomoci tvořit a pomáhat rozvíjet ostatní dál. Jako ambassador Artmagico můžete získat naše produkty na vyzkoušení a předávat svou zkušenost dál. Jako Ambassador se stanete tváří značky. 

Hledáte partnery na propagaci značky?

Samozřejmě, rádi uvítáme partnery, kteří nám pomůžou s propagací značky - ať už umělce, propagující svou tvorbu na instagramu, tiktoku či jiných sociálních médiích nebo nadšence do umění či bloggery. Kontaktujte nás na našem emailu info@artmagico.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení